B57861S0303F045
EPCOSEPCOS
B57861S0303F045 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57861S0303F045
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD
Arkusze danych: B57861S0303F045.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57861S0303F045
Part Number B57861S0303F045 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69091 pcs Arkusz danych B57861S0303F045.pdf
Seria B57861S Odporność na Ohm @ 25 ° C 30k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 60mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead
Inne nazwy 495-75862
B57861S 303F 45
B57861S303F45
B57861S303F45-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Rodzaj mocowania Free Hanging Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Długość - Drut Ołowiany -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 30k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3964K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1%