B57861S0103A043
EPCOSEPCOS
B57861S0103A043 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57861S0103A043
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD
Arkusze danych: B57861S0103A043.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57861S0103A043
Part Number B57861S0103A043 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59729 pcs Arkusz danych B57861S0103A043.pdf
Seria B57861S Odporność na Ohm @ 25 ° C 10k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 60mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead
Inne nazwy 495-6714
B57861S 103A 43
B57861S103A43
B57861S103A43-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Rodzaj mocowania Free Hanging Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Długość - Drut Ołowiany 3.70" (94.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 10k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1%