B57621C5102K062
EPCOSEPCOS
B57621C5102K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57621C5102K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 1206
Arkusze danych: B57621C5102K062.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57621C5102K062
Part Number B57621C5102K062 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 313393 pcs Arkusz danych B57621C5102K062.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 1k
Tolerancja rezystancji ±10% Moc - Max 300mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 495-76994-2
B57621C5102K 62
B57621C5102K062-ND
B57621C5102K062V09
B57621C5102K62
B57621C5102K62-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość - Drut Ołowiany -
B25 / 85 3440K B25 / 75 -
B25 / 50 3420K B25 / 100 3450K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±3%