B57550G0103F000
EPCOSEPCOS
B57550G0103F000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57550G0103F000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD
Arkusze danych: 1.B57550G0103F000.pdf2.B57550G0103F000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B57550G0103F000
Part Number B57550G0103F000 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5770 pcs Arkusz danych 1.B57550G0103F000.pdf2.B57550G0103F000.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 10k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 32mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead, Glass
Inne nazwy 495-2130
B57550G 103F
B57550G103F
temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość - Drut Ołowiany 2.80" (71.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis NTC Thermistor 10k Bead, Glass B25 / 85 3480K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3497K B0 / 50 -
B Wartość Tolerancja ±1%