B57364S2100A2
EPCOSEPCOS
B57364S2100A2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57364S2100A2
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B57364S2100A2
Part Number B57364S2100A2 Producent EPCOS
Opis ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5037 pcs Arkusz danych
Tolerancja ±20% Seria -
R @ 25 ° C 10 Ohms Opakowania Bulk
Inne nazwy 495-4162
B57364S 2100A 002
B57364S2100A002
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.825" (21mm) szczegółowy opis Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 7.5A 0.825" (21mm)
Obecny - Steady State Max 7.5A Zatwierdzenia -