B57321V2681K60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57321V2681K60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0603
Arkusze danych: B57321V2681K60.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B57321V2681K60
Part Number B57321V2681K60 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5783 pcs Arkusz danych B57321V2681K60.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 680
Tolerancja rezystancji ±10% Moc - Max 180mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy B57321V2681K 60
B57321V2681K060
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość - Drut Ołowiany - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis NTC Thermistor 680 0603 (1608 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Wartość Tolerancja ±3%