B57276K0123A027
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57276K0123A027
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERM NTC 12KOHM 3760K PROBE
Arkusze danych: B57276K0123A027.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57276K0123A027
Part Number B57276K0123A027 Producent EPCOS
Opis THERM NTC 12KOHM 3760K PROBE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47015 pcs Arkusz danych B57276K0123A027.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 12k
Tolerancja rezystancji ±2% Moc - Max 500mW
Opakowania Bulk Package / Case Cylindrical Probe Assembly
Inne nazwy B57276K 123A 27
B57276K123A27
B57276K123A27-ND
temperatura robocza -10°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Długość - Drut Ołowiany -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3760K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1.5%