B57237S0600M051
EPCOSEPCOS
B57237S0600M051 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57237S0600M051
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu ICL 60 OHM 20% 2A 15MM
Arkusze danych: B57237S0600M051.pdf
1000 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57237S0600M051
Part Number B57237S0600M051 Producent EPCOS
Opis ICL 60 OHM 20% 2A 15MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 104924 pcs Arkusz danych B57237S0600M051.pdf
Tolerancja ±20% Seria -
R @ bieżący 660 mOhms R @ 25 ° C 60 Ohms
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy 495-76284-2
B57237S 600M 51
B57237S0600M051-ND
B57237S600M51
B57237S600M51-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.591" (15.00mm) szczegółowy opis Inrush Current Limiter 60 Ohms ±20% 2A 0.591" (15.00mm)
Obecny - Steady State Max 2A Zatwierdzenia UL