B57237S0220M000
EPCOSEPCOS
B57237S0220M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57237S0220M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
Arkusze danych: B57237S0220M000.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57237S0220M000
Part Number B57237S0220M000 Producent EPCOS
Opis ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103266 pcs Arkusz danych B57237S0220M000.pdf
Tolerancja ±20% Seria -
R @ 25 ° C 22 Ohms Opakowania Bulk
Inne nazwy 495-3054
B57237S 220 M
B57237S 220M
B57237S220M-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.59" (15mm)
szczegółowy opis Inrush Current Limiter 22 Ohms ±20% 2.8A 0.59" (15mm) Obecny - Steady State Max 2.8A