B57213P0470M301
EPCOSEPCOS
B57213P0470M301 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57213P0470M301
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu ICL 47 OHM 20% 3A 14.5MM
Arkusze danych: B57213P0470M301.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57213P0470M301
Part Number B57213P0470M301 Producent EPCOS
Opis ICL 47 OHM 20% 3A 14.5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 147971 pcs Arkusz danych B57213P0470M301.pdf
Tolerancja ±20% Seria P13
R @ bieżący 359 mOhms R @ 25 ° C 47 Ohms
Opakowania Bulk Inne nazwy 495-6669
B57213P 470M301
B57213P470M301
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.57" (14.5mm) szczegółowy opis Inrush Current Limiter 47 Ohms ±20% 3A 0.57" (14.5mm)
Obecny - Steady State Max 3A Zatwierdzenia CQC, UL, VDE