B57211P0250M351
EPCOSEPCOS
B57211P0250M351 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57211P0250M351
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu ICL 25 OHM 20% 2.5A 13MM
Arkusze danych: B57211P0250M351.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57211P0250M351
Part Number B57211P0250M351 Producent EPCOS
Opis ICL 25 OHM 20% 2.5A 13MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143636 pcs Arkusz danych B57211P0250M351.pdf
Tolerancja ±20% Seria P11
R @ bieżący 487 mOhms R @ 25 ° C 25 Ohms
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy B57211P 250M 351
B57211P250M351
B57211P250M351-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.51" (13mm) szczegółowy opis Inrush Current Limiter 25 Ohms ±20% 2.5A 0.51" (13mm)
Obecny - Steady State Max 2.5A Zatwierdzenia -