B57164K0331J052
EPCOSEPCOS
B57164K0331J052 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57164K0331J052
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 330OHM 3200K DISC
Arkusze danych: B57164K0331J052.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57164K0331J052
Part Number B57164K0331J052 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 330OHM 3200K DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 177695 pcs Arkusz danych B57164K0331J052.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 330
Tolerancja rezystancji ±5% Moc - Max 450mW
Opakowania Bulk Package / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Inne nazwy B57164K 331J 52
B57164K331J52
B57164K331J52-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania PCB, Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Długość - Drut Ołowiany -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 330 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3200K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±3%