B57164K0150K000
EPCOSEPCOS
B57164K0150K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57164K0150K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 15OHM 2900K DISC
Arkusze danych: B57164K0150K000.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57164K0150K000
Part Number B57164K0150K000 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 15OHM 2900K DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 167706 pcs Arkusz danych B57164K0150K000.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 15
Tolerancja rezystancji ±10% Moc - Max 450mW
Opakowania Bulk Package / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Inne nazwy B57164K 150K
B57164K150K
B57164K150K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania PCB, Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Długość - Drut Ołowiany 1.42" (36.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 15 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 2900K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±3%