B43896A9226M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43896A9226M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B43896A9226M003
Part Number B43896A9226M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5379 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B43896 Ripple Current @ High Frequency 256mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 2.53 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 12.1 Ohm @ 120Hz
szczegółowy opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12.1 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 125°C Pojemność 22µF