B43890A4336M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43890A4336M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: B43890A4336M.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43890A4336M
Part Number B43890A4336M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69929 pcs Arkusz danych B43890A4336M.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B43890 Ripple Current @ High Frequency 753mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43890A4336M000 temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose