B43888C2686M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43888C2686M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B43888C2686M003.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43888C2686M003
Part Number B43888C2686M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5205 pcs Arkusz danych B43888C2686M003.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B43888 Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose