B43888A2107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43888A2107M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: B43888A2107M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43888A2107M000
Part Number B43888A2107M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57806 pcs Arkusz danych B43888A2107M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B43888 Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43888A2107M
B43888A2107M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 3.3 Ohm @ 120Hz
szczegółowy opis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.3 Ohm @ 120Hz Pojemność 100µF