B43866C5476M
EPCOSEPCOS
B43866C5476M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43866C5476M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: B43866C5476M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43866C5476M
Part Number B43866C5476M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67434 pcs Arkusz danych B43866C5476M.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B43866 Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 495-6100
B43866C5476M-ND
B43866C5476M000
temperatura robocza -25°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 47µF