B43866C1226M
Przegląd produktów
Part Number: B43866C1226M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: B43866C1226M.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43866C1226M
Part Number B43866C1226M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 354715 pcs Arkusz danych B43866C1226M.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B43866 Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43866C1226M000 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose