B43858C9336M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43858C9336M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: B43858C9336M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43858C9336M000
Part Number B43858C9336M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68359 pcs Arkusz danych B43858C9336M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B43858 Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43858C9336M
B43858C9336M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 33µF