B43858B5225M000
EPCOSEPCOS
B43858B5225M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43858B5225M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: B43858B5225M000.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43858B5225M000
Part Number B43858B5225M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 253644 pcs Arkusz danych B43858B5225M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B43858 Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43858B5225M
B43858B5225M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 2.2µF