B43851B2227M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43851B2227M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: B43851B2227M000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43851B2227M000
Part Number B43851B2227M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80647 pcs Arkusz danych B43851B2227M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B43851 Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43851B2227M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 950 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 950 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF