B43821A1225M7
Przegląd produktów
Part Number: B43821A1225M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: B43821A1225M7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43821A1225M7
Part Number B43821A1225M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5332 pcs Arkusz danych B43821A1225M7.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B43821 Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43821A1225M007 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 85 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 85 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose