B43770A4128M000
Przegląd produktów
Part Number: B43770A4128M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43770A4128M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43770A4128M000
Part Number B43770A4128M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1619 pcs Arkusz danych B43770A4128M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43770 Ripple Current @ Low Frequency 9.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43770A4128M
B43770A4128M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 32 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.201" (81.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 49 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose