B43750A9138M7
Przegląd produktów
Part Number: B43750A9138M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43750A9138M7.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 875 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43750A9138M7
Part Number B43750A9138M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 875 pcs Arkusz danych B43750A9138M7.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43750 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43750A9138M007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 74 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.185" (106.30mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 44 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C Pojemność 1300µF