B43750A5128M000
Przegląd produktów
Part Number: B43750A5128M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43750A5128M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 847 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43750A5128M000
Part Number B43750A5128M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 847 pcs Arkusz danych B43750A5128M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43750 Ripple Current @ Low Frequency 11.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43750A5128M
B43750A5128M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 80 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.185" (106.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 50 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose