B43742B9129M000
Przegląd produktów
Part Number: B43742B9129M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43742B9129M000.pdf
Stan magazynowy 412 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43742B9129M000
Part Number B43742B9129M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 412 pcs Arkusz danych B43742B9129M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria B43742 Ripple Current @ Low Frequency 26.1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43742B9129M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.4 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 12000µF