B43740A9828M000
Przegląd produktów
Part Number: B43740A9828M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43740A9828M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 509 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43740A9828M000
Part Number B43740A9828M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 509 pcs Arkusz danych B43740A9828M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43740 Ripple Current @ Low Frequency 20A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43740A9828M
B43740A9828M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 16 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 7.547" (191.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 8200µF Aplikacje General Purpose