B43740A4688M7
Przegląd produktów
Part Number: B43740A4688M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43740A4688M7.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 774 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43740A4688M7
Part Number B43740A4688M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 774 pcs Arkusz danych B43740A4688M7.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43740 Ripple Current @ Low Frequency 15.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43740A4688M007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 20 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 17 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 6800µF