B43733A9688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43733A9688M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43733A9688M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 726 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43733A9688M000
Part Number B43733A9688M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 726 pcs Arkusz danych B43733A9688M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.027" Dia (76.90mm)
Seria B43733 Ripple Current @ Low Frequency 19.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43733A9688M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 30 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.185" (131.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 19 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Pojemność 6800µF Aplikacje General Purpose