B43724B5688M000
Przegląd produktów
Part Number: B43724B5688M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43724B5688M000.pdf
Stan magazynowy 749 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43724B5688M000
Part Number B43724B5688M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 749 pcs Arkusz danych B43724B5688M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria B43724 Ripple Current @ Low Frequency 26.1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43724B5688M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 6800µF