B43713A2478M000
Przegląd produktów
Part Number: B43713A2478M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: B43713A2478M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43713A2478M000
Part Number B43713A2478M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1006 pcs Arkusz danych B43713A2478M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.031" Dia (51.60mm)
Seria B43713 Ripple Current @ Low Frequency 10.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43713A2478M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.874" (22.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 60 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 36 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose