B43704A7688M000
Przegląd produktów
Part Number: B43704A7688M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW
Arkusze danych: B43704A7688M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 438 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43704A7688M000
Part Number B43704A7688M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 438 pcs Arkusz danych B43704A7688M000.pdf
Napięcie - znamionowe 550V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.027" Dia (76.90mm)
Seria B43704 Ripple Current @ Low Frequency 21.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 714mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43704A7688M
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 26 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 6800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C Pojemność 6800µF