B43701B4398M000
Przegląd produktów
Part Number: B43701B4398M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43701B4398M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43701B4398M000
Part Number B43701B4398M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2425 pcs Arkusz danych B43701B4398M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.531" Dia (64.30mm)
Seria B43701 Ripple Current @ Low Frequency 10.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43701B4398M
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 65 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 3.846" (97.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 3900µF