B43693A2226Q7
Przegląd produktów
Part Number: B43693A2226Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
Arkusze danych: B43693A2226Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43693A2226Q7
Part Number B43693A2226Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 250V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 43331 pcs Arkusz danych B43693A2226Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
Seria B43693 Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B43693A2226Q007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 500 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 2.3 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2.3 Ohm @ 100Hz Pojemność 22µF