B43630B9227M000
Przegląd produktów
Part Number: B43630B9227M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43630B9227M000.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43630B9227M000
Part Number B43630B9227M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26909 pcs Arkusz danych B43630B9227M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43630 Ripple Current @ Low Frequency 1.41A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43630B9227M temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 470 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 470 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 220µF