B43624E2188M000
Przegląd produktów
Part Number: B43624E2188M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43624E2188M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43624E2188M000
Part Number B43624E2188M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13368 pcs Arkusz danych B43624E2188M000.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43624 Ripple Current @ Low Frequency 4.78A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43624E2188M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 90 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1800µF Aplikacje General Purpose