B43601G2108M000
Przegląd produktów
Part Number: B43601G2108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43601G2108M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601G2108M000
Part Number B43601G2108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13117 pcs Arkusz danych B43601G2108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.66A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601G2108M
B43601G2108M-ND
B43601G2108M0
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 130 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose