B43601F2397M
Przegląd produktów
Part Number: B43601F2397M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43601F2397M.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601F2397M
Part Number B43601F2397M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42458 pcs Arkusz danych B43601F2397M.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601F2397M0 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 320 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 390µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43601F2397M87
B43601F2397M87
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP