B43601B9337M000
Przegląd produktów
Part Number: B43601B9337M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43601B9337M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601B9337M000
Part Number B43601B9337M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21827 pcs Arkusz danych B43601B9337M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.81A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601B9337M
B43601B9337M-ND
B43601B9337M0
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 450 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 330 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose