B43601B5277M60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43601B5277M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43601B5277M60.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601B5277M60
Part Number B43601B5277M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17219 pcs Arkusz danych B43601B5277M60.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601B5277M060 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 570 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 270µF