B43601B2188M87
Przegląd produktów
Part Number: B43601B2188M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43601B2188M87.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601B2188M87
Part Number B43601B2188M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12486 pcs Arkusz danych B43601B2188M87.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601B2188M087 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 75 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF