B43601A9227M82
Przegląd produktów
Part Number: B43601A9227M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43601A9227M82.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601A9227M82
Part Number B43601A9227M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24884 pcs Arkusz danych B43601A9227M82.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.42A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43601A9227M082 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 670 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 490 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 220µF