B43601A9127M67
Przegląd produktów
Part Number: B43601A9127M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43601A9127M67.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601A9127M67
Part Number B43601A9127M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42421 pcs Arkusz danych B43601A9127M67.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601A9127M067 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.22 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 900 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 120µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43601A9157M60
B43601A9157M60
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Na stanie: 41522 pcs
Pobieranie: B43601A9157M60.pdf
RFQ
B43601A9127M62
B43601A9127M62
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Na stanie: 49739 pcs
Pobieranie: B43601A9127M62.pdf
RFQ
B43601A9127M
B43601A9127M