B43601A5107M60
Przegląd produktów
Part Number: B43601A5107M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43601A5107M60.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601A5107M60
Part Number B43601A5107M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45042 pcs Arkusz danych B43601A5107M60.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601A5107M060 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.52 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.09 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.09 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF