B43601A2337M
Przegląd produktów
Part Number: B43601A2337M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43601A2337M.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601A2337M
Part Number B43601A2337M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52221 pcs Arkusz danych B43601A2337M.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.42A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601A2337M0 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 400 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 290 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 290 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43601A2337M80
B43601A2337M80
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Na stanie: 42125 pcs
Pobieranie: B43601A2337M80.pdf
RFQ
B43601A2278M67
B43601A2278M67
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Na stanie: 9176 pcs
Pobieranie: B43601A2278M67.pdf
RFQ
B43601A2278M87
B43601A2278M87
Pobieranie: B43601A2278M87.pdf
B43601A2337M82
B43601A2337M82
Pobieranie: B43601A2337M82.pdf
B43601A2337M87
B43601A2337M87