B43601A2128M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43601A2128M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43601A2128M87.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43601A2128M87
Part Number B43601A2128M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21401 pcs Arkusz danych B43601A2128M87.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.28A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43601A2128M087 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 110 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.055" (52.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 1200µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43601A2158M82
B43601A2158M82
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Na stanie: 16805 pcs
Pobieranie: B43601A2158M82.pdf
RFQ
B43601A2128M
B43601A2128M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP