B43584E2159M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43584E2159M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: B43584E2159M003.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 936 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43584E2159M003
Part Number B43584E2159M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 936 pcs Arkusz danych B43584E2159M003.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43584 Ripple Current @ Low Frequency 25.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43584E2159M 3
B43584E2159M 3
B43584E2159M3
B43584E2159M3-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 10 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 8 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 15000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Pojemność 15000µF Aplikacje General Purpose