B43584A5478M003
Przegląd produktów
Part Number: B43584A5478M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43584A5478M003.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 802 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 802 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43584A5478M003
Part Number B43584A5478M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 802 pcs Arkusz danych B43584A5478M003.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43584 Ripple Current @ Low Frequency 16A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43584A5478M 3
B43584A5478M 3
B43584A5478M3
B43584A5478M3-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Pojemność 4700µF