B43584A4398M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43584A4398M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43584A4398M3.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43584A4398M3
Part Number B43584A4398M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1327 pcs Arkusz danych B43584A4398M3.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43584 Ripple Current @ Low Frequency 11.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43584A4398M003 temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 34 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Pojemność 3900µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43584A4398M
B43584A4398M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW